Drage učenke in učenci 4. razreda, pred vami je še nekaj dni brezskrbnih doživetij. Izkoristite jih in ujemite še zadnje počitniške utrinke, preberite kakšno zanimivo knjigo in si naberite ogromno energije za novo šolsko leto. Prvi šolski dan (2. september 2024) je pred vrati …
Učiteljici Jerneja Nardin in Ana Kolar vas bosta na prvi dan pouka povabili v prostore šole ob 8.10. Učenci 4. a boste po dveh letih guljenja šolskih klopi v pritličju spoznali svojo novo učilnico 65 v 1. nadstropju, učenci 4. b pa boste učiteljico Ano seznanili z vam že dobro poznano učilnico 69.
Prepričani smo, da boste s potrpežljivostjo in vztrajnostjo zmogli in znali premagovati vse ovire in izzive novega šolskega leta. Srečno!