Spoštovani,

z okrožnico MIZŠ smo bili obveščeni, da od 1. do 5. marca 2021 pouk še nadalje poteka v živo na šoli ob upoštevanju številnih preventivnih ukrepov.

Prosimo, da ste ob popočitniškem vračanju v šolo pozorni na zdravstveno stanje otrok, ki naj ob sumu na morebitno okužbo in simptomih raje preventivno ostanejo v karanteni oz. se posvetujte z osebnim zdravnikom. S tem nam boste zelo pomagali in pripomogli, da bo pouk še nadalje potekal tekoče in brez pošiljanja oddelkov v karanteno.

Prav tako v primeru vračanja iz tujine odrejena karantena staršem avtomatično pomeni odrejeno 10-dnevno karanteno tudi otrokom, zato v takem primeru prosimo, da za čas trajanja karantene ne pošljete otrok v šolo.

Hvala za sodelovanje in vaš doprinos pri preprečevanju širjenja okužbe in še nadaljnjem omogočanju izvedbe pouka v živo na šoli.

Vse dobro vam želimo.