Spoštovani!

Obveščamo vas, da bo tudi tokrat s strani ZPM in MOL organizirano celodnevno jesensko počitniško varstvo za otroke od 1. do 5. razreda OŠ, in sicer, od 7. do 16. ure, od 26. oktobra do 30. oktobra 2020, na OŠ Mirana Jarca, Ipavčeva 1, v Ljubljana (Bežigrad).

CENA:

•                    sofinancirano varstvo za otroke iz MOL*: 25,00 EUR (za ves teden).

•                    Otroci iz socialno ogroženih okolij MOL: brezplačno (ob predložitvi veljavne odločbe CSD).

•                    Otroci izven MOL: 70,00 EUR (za ves teden).

Število mest je omejeno. Prijave sprejemajo do zapolnitve mest, preko spletnega obrazca, ki ga odprejo 12. oktobra 2020, ob 9. uri, na https://www.zavod-zlro.si/programi/zpm/ .

Posebno opozorilo: Zaradi trenutnih izrednih razmer (COVID-19) si pridržujejo pravico do spremembe (prilagoditve) programa oz. v skrajnem primeru prevelikega tveganja za okužbo otrok, tudi do odpovedi programa. Seveda vas bodo o vsem sproti tudi obveščali.