Že razmišljate o tem, kam z otrokom čez poletne počitnice? V nadaljevanju je nanizanih več možnosti, seznam pa bomo sproti dopolnjevali, glede na ponudbo:

• Naslednji teden bodo otroci domov prinesli kataloge počitniških dejavnosti v organizaciji ZPM. Tu najdete podatke o brezplačnem počitniškem varstvu v izvedbi ZPM na OŠ Ledina (katalog, str. 14), podatke za dnevno varstvo s prispevkom v Ljubljani ali pa možnosti letovanja na morju, v hribih …
  • Če si počitnic ne morete privoščiti, pa si želite, da bi vaš otrok šel za kakšen teden na letovanje, se oglasite pri šolski svetovalni delavki Mojci Kucler. Izpolniti je treba predlog, priložiti potrdilo o dohodkih, šola pa predlog potrdi in pošlje na ZPM do 31. maja 2016. Poslan predlog še ni zagotovilo za počitnice.
  • Organizacija Varni internet nudi brezplačno počitniško varstvo za otroke 8 – 10 let. Klikni za podrobnosti.