17. marca 2016 je potekalo šolsko tekmovanje Mednarodni matematični kenguru. Bronasto Vegovo priznanje prejme do 1/3 tekmovalcev iz posamezne tekmovalne skupine na šoli. Na državno tekmovanje se uvrsti največ 250 tekmovalcev v vsaki tekmovalni skupini, ki so dosegli najboljši dosežek v državi.
Učenci, ki so se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 16. aprila 2016, na OŠ Jožeta Moškriča, v Ljubljani, so naslednji:

9.razred: Brina Čučnik, Urša Štefan, Goran Kelava in Alja Zaletelj.
8.razred: Laura Vrhovnik.
7.razred: Ema Žunter.
5.razred: Oskar Brumen.
Tekmovalcem čestitamo in jim želimo veliko uspeha na naslednji stopnji.

Seznam učencev, ki so osvojili bronasto Vegovo priznanje

9.razred: Brina Čučnik, Urša Štefan, Goran Kelava. Alja Zaletelj in Klara Kovač.
8.razred: Laura Vrhovnik, Klara Kmetič, Mark Tkalčec, Sara Breskvar Tiller in Mark Istenič.
7.razred: Ema Žunter in Maja Mori.
6.razred: Ana Liza Janežič, Vanja Nusdorfer in Anže Andlovec.
5.razred: Oskar Brumen, Kolja Hribar, Daša Brcar, Vid Vincenc Boc, Urh Intihar in Ana Vangelovska.
4.razred: Pika Drobnič, Natalija Benegalija, Dunja Kelava, Mija Hus in Matija Hameršak.
3.razred: Matej Jeftič, Maja Kelava, Gašper Koritnik, Peter Planinc, Kaspar Urh Jamnik, Karel Klemenc, Aleksa Miličić, Vid Vodišek in Tajra Zulić.
2.razred: Nina Kočar, Neža Černič Kolšek, Andraž Novak, Stella Pregl, Urh Šumak, Bor Novak, Lan Mugerle, Vita Barlovič, Jakob Hameršak, Erin Hrenko in Gaj Intihar.
1.razred: Neli Banič, Leila Begić, Dora Blajić, Timotej Drobnič, Vasja Hribar, Neža Hus, Adela Ivanuš Demšar, Hana Klemenc, Varvara Klochenko, Luka Korenč, Polina Kovalenko, Tristan Lalić, Eva Lovšin, Žiga Malovrh, Matjaž Reven, Julija Sever, Jurij Terseglav in Ema Turk – Fattori.
Čestitamo vsem dobitnikom priznanj.