SkupinskaV četrtek, 11. 6. 2015, so se učenci naše šole udeležili prvenstva osnovnih šol Ljubljane v športni gimnastiki.
Na tekmovanju so dosegli naslednje rezultate:
– ekipa mlajših deklic, ki so jo zastopale Tjaša Gregorič (5.a), Nika Tkalčec (4.a), Polona Debeljak (4.a) in Larisa Kobal Ninković (4.b), je dosegla 1. mesto,
– Mark Istenič (7.a) je v kategoriji starejših dečkov dosegel 1. mestoNaum Kostoski (7.a) pa je prav tako v kategoriji starejših dečkov dosegel 2. mesto,
– Luka Aljaž Pajek (4.a) je v kategoriji mlajših dečkov dosegel 3. mesto,
– Larisa Kobal Ninković (4.b) je v kategoriji mlajših deklic dosegla 3. mesto,
– Luka Ambrožič (1.b) je v kategoriji najmlajših dečkov dosegel 2. mestoKlemen Janežič (3.a) pa je prav tako v kategoriji najmlajših dečkov dosegel 3. mesto.
Poleg njih so na tekmovanju nastopali še: Iza Mlakar (8.a), Vita Nusdorfer (8.a), Luka Macura (5.a), Dunja Kelava (3.a), Maja Kelava (2.a) in Sara Valentina Pajek (2.a).
Čestitamo!