Ponovno je leto naokoli in že se približuje praznični čas, poln lepih trenutkov in pričakovanj. V četrtek, 1. decembra 2022, bo med 16.00 in 18.00 na šoli božično-novoletna stojnica.

Skupaj z učenci bomo poskrbeli, da boste lahko občudovali in izbrali lične izdelke, voščilnice in nepogrešljive sladke dobrote.

Ker ste se pretekla leta tako velikodušno odzvali, vas tudi letos vabimo, da pripomorete k pestrosti stojnic z vašimi doma pečenimi dobrotami. V mislih imamo suho pecivo (različni piškoti, kolački in pecivo brez kremnih nadevov), ki ga radi pripravljate doma. Pecivo bomo sprejemali v torek, 29. 11., sredo, 30. 11., in četrtek, 1. 12., med 7.30 in 8.15 v učilnici za gospodinjstvo (učilnica 42 – zraven jedilnice). Prosimo vas, da pecivo zavijete v folijo oz. v vrečko ali prozorno plastično škatlo in ga označite z nalepko, na kateri bo pisalo, kaj je v vrečki (količina peciva v zavitku naj bo med 250 in 300 g).

Vnaprej se zahvaljujemo vsem, ki boste s svojimi dobrotami popestrili ponudbo na stojnicah. Z izkupičkom bomo za potrebe gibalnih aktivnosti učencev kupili mizi za namizni tenis ter finančno obogatili šolski sklad.