01 520 38 50

Spoštovani starši!

Bliža se vpis v prvi razred osnovne šole. Letos vpisujemo otroke, rojene od 1. 1. do 31. 12. 2015

Otroke, ki stanujejo v našem šolskem okolišu, bomo povabili na vpis po pošti, z vnaprej določenim terminom. 

Zaradi trenutne epidemiološke situacije vas prosimo, da na vpis pridete zdravi, z upoštevanjem zaščitnih ukrepov (zaščitna maska, razkuževanje, varnostna razdalja). Prosimo, da na vpis pride zgolj eden od staršev, zaželena je tudi prisotnost otroka.

S seboj prinesite izpolnjeno dokumentacijo, ki jo boste prejeli po pošti.

Če ne stanujete v našem okolišu, pa bi želeli vpisati otroka na našo šolo, opravite najprej vpis na vaši matični šoli, nam pa na elektronski naslov mojca.kucler@osvodmat.si ali sanja.zgonc@osvodmat.si pošljite informacijo o interesu za vpis. Poslali vam bomo nadaljnje informacije in dokumentacijo, prejeli pa boste tudi termin, kdaj se lahko oglasite v šoli.

V kolikor bi zaradi trenutne situacije želeli opraviti vpis na daljavo, oziroma imate kakšno dodatno vprašanje, nas kontaktirajte na enega od zgornjih e-naslovov.

Vabljeni,

Mojca Kucler in Sanja Zgonc

Dostopnost