Spoštovani starši učencev 1.-3. razreda,

s strani MIZŠ smo bili obveščeni o predvideni spremembi 5. člena Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih.

Vlada bo predvidoma danes sprejela popravek odloka, ki bo omogočal vzgojno izobraževalno delo za učence 1. do 3. razreda v prostorih šole že od ponedeljka, 1. 2. 2021 (in ne šele od torka, 2. 2. 2021, kot je sprva predvideval odlok).

To pomeni, da imajo predvidoma vsi učenci 1., 2. in 3. razreda od ponedeljka, 1. 2. 2021, do petka, 5. 2. 2021, pouk in ostale dejavnosti v prostorih šole.  Organizacija dela je enaka kot v tem tednu.

Spremembo odloka pa mora najprej še sprejeti Vlada RS. Potrditev pričakujemo tekom današnjega dneva.

Hvala za razumevanje.

vodstvo šole