Zaradi trenutnih epidemioloških razmer smo se po priporočilih NIJZ odločili, da letošnji sprejem prvošolcev izvedemo nekoliko drugače. Prvošolce bomo sprejeli ločeno po oddelkih, in sicer 1.a ob 9.15 in 1.b ob 10.30.

Vabimo vas, da pripeljete vašega otroka skozi glavni vhod v avlo šole v torek, 1. 9. 2020, ob 9.15 oziroma ob 10.30 (glede na to, ali je vaš otrok razporejen v 1.a ali 1.b). Otrok prvi dan s seboj ne potrebuje ničesar, spremljevalec pa mora imeti obvezno zaščitno masko. Zaradi trenutnih razmer priporočamo, da je spremljevalec le eden od staršev. Po kratkem sprejemu v avli bo otrok z učiteljicami in sošolci odšel v učilnico, starše pa vabimo na kratek sestanek in prevzem učnih gradiv. Ob 10.15 oziroma ob 11.30 boste prevzeli svojega otroka. Upamo, da bomo s skupnimi močmi ustvarili lepe spomine na ta dan.

V sredo, 2. 9. 2020, bo potekal reden pouk po urniku. Ta dan prinese tudi torbo z vsemi potrebščinami ter copate.

Prosimo, da v šolo pripeljete otroka le, če je zdrav.