V četrtek, 31. 5. 2018, se je v avli OŠ Vodmat predstavilo izjemno število učencev, ki so v šolskem letu 2017/18 obiskovali glasbeno-interesne dejavnosti.

Predstavili so se:
– otroški pevski zbor učencev 1. razredov (pod vodstvom zborovodkinje Ines Polončič),
– otroški pevski zbor učencev 2. in 3. razredov (pod vodstvom zborovodkinje Ines Polončič),
– mladinski pevski zbor učencev od 4. do 9. razreda (pod vodstvom zborovodkinje Gordane Novak)
– ter instrumentalisti (na klavirju, violini, kljunastih flavtah, harmoniki) in pevci solisti.

Koncert sta sproščeno in duhovito povezovali Mateja Vuksanović in Zala Trebežnik, učenki 9. razreda. Korepetitorja sta bila Irina Milivojević na klavirju in Vid Polončič na kitari.

Zaključni nastop je imel letos tudi dobrodelno noto: zbirali so se prostovoljni prispevki za šolski sklad. Vsem obiskovalcem koncerta gre iskrena zahvala za izkazano dobrodelnost. S združenimi močmi smo za šolski sklad zbrali kar 271 eurov. S temi sredstvi bo šolski sklad nudil pomoč socialno ogroženim družinam v stiski ali izboljšal pogoje vzgojno-izobraževalnega dela na OŠ Vodmat.

Verjamemo, da smo z glasbo prinesli radost.

Nekaj utrinkov iz Dobrodelnega zaključnega koncerta si lahko ogledate na priloženih fotografijah.