V mesecu oktobru smo bili s strani podjetja Merkur izbrani v skupino 15 šol, ki sodelujejo v projektu “Zavihajmo rokave- za lepšo šolo. Za našo idejo o ureditvi okolice šole smo prejeli donacijo v materialu v protivrednosti 250,00 evrov. Z učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost Šolski vrt smo se odločili, da bomo na šolskem vrtu postopoma uredili kotiček za druženje, sam vrt pa uredili v zaključeno celoto.

Koordinatorici projekta: Nataša Pibernik in Cvetka Tomašić

Ob visoki železni ograji smo že zasadili okrasne vzpenjalke, ki bodo ustvarile naravno kuliso, prav tako smo zasadili kivije, ki  nam bodo  nudili senco in upamo sladke plodove.  Vrt bomo postopoma obdali z živo mejo, znotraj katerega bomo  uredili stezice okoli obstoječih visokih gred z jagodičevjem in  zelenjavo ter gredice z zelišči. Prav tako bomo prenovili žuželčji hotel.

Dela nam zagotovo ne bo zmanjkalo- volje pa po fotografijah sodeč prav tako ne!