Kam z otrokom med počitnicami?

Rezultat iskanja slik za počitnice clipart

• Izšel je katalog Mestne zveze prijateljev mladine, ki ga bodo učenci do konca maja prinesli domov. V primeru, da imate težave s plačevanjem letovanj za otroke, se čimprej oglasite pri šolski svetovalni službi, saj za tiste otroke, ki izhajajo iz socialno šibkega okolja, obstaja možnost brezplačnih počitnic.
  • Društvo za kulturo inkluzije organizira počitniško varstvo za učence, ki obiskujejo šolo znotraj MOL. Več informacij najdete v nadaljevanju, o podrobnostih pa na tej povezavi. Za dodatna pojasnila so dosegljivi na 031 489 856 (Tina Verbič). Prijave so odprte do zapolnitve mest (21 udeležencev na posamezen termin). Ker se mesta hitro polnijo, vabljeni k čimprejšnji prijavi, preko spletnega obrazca na https://goo.gl/4W78IJ, ali pa po pošti pošljete izpolnjeno Word prijavnico. Dejavnosti se bodo odvijale na OŠ Oskarja Kovačiča (Ob Dolenjski železnici 48, Ljubljana) pod okriljem strokovno usposobljenih voditeljev v treh terminih:
    26. 6. – 30. 6. 2017
    3. 7. – 7. 7. 2017
    10. 7. – 14. 7. 2017
  • Za učence 8. in 9. razreda Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo v sodelovanju z Zvezo za tehnično kulturo Slovenije organizira Poletno šolo z naslovom »Okoljske meritve za kul odločitve«. Čas za prijavo na Poletno šolo je do torka, 13. junija 2017, na www.zotks.si/prijava-na-tabore. Več informacij na povezavi.