01 520 38 50

Naša šola sodeluje v projektu Prometna kača. Igra Prometna kača je zabavna in učinkovita kampanja za osnovne šole, ki za pot v šolo spodbuja hojo in kolesarjenje ali uporabo javnega prevoza.

Učenci 1. triade so v času od 16. 5. 2016 do 30. 5. 2016 v šolo prihajali na okolju prijaznejši način: peš, s kolesom ali skirojem, z javnim prevozom ali s souporabo avtomobila. S tem so se učenci seznanjali z možnostjo različnih načinov prihoda v šolo, pripomogli so k varnejšemu šolskemu okolju, zmanjšanju prometnih zastojev na območju šole, z gibanjem pa okrepili svoje zdravje. Hvala staršem za spodbudo pri izbiri okolju bolj prijaznih načinov prihajanja v šolo.

Na priloženih fotografijah si lahko ogledate, da je tudi naša šola izpolnila cilj: z nalepkami napolniti cel transparent Prometne kače.

Več informacij o projektu najdete na spletni strani: www.trafficsnakegame.eu/slovenia

slikca 1 slikca 2 slikca 3

 

Dostopnost