Vabimo vas, da se nam v četrtek, 1. decembra 2022, med 16. in 18. uro pridružite ob tradicionalni božično-novoletni stojnici v šolski avli.

Poleg pestrega izbora voščilnic, sladkih dobrot in drobnih darilc boste lahko sodelovali tudi pri srečkanju (star. srečolov) in naj vam namignemo – vsaka srečka bo dobitna!

V ta namen zbiramo darila, ki razveselijo otroke ali starše:

🍀 morda vam je ostalo kakšno poslovno ali osebno darilo, ki ga ne nameravate uporabiti, pa bi bilo primerno za srečelov;

🍀 uporabni, doma narejeni izdelki iz lesa, pletiva ipd.;

🍀 boni (restavracije, lepotilni saloni, avtomehaniki, bazeni);

🍀 promocijske majice, kape;

🍀 promocijski uporabni izdelki.

Dobitke zbiramo do ponedeljka, 28. 11. 2022.

Zbirno mesto za dobitke srečelova je pisarna pomočnice ravnateljice (1. nadstropje).

Srčna hvala vsem, ki boste s svojimi izdelki popestrili ponudbo na srečelovu. Z izkupičkom bomo za potrebe gibalnih aktivnosti učencev kupili mizi za namizni tenis ter finančno obogatili šolski sklad. 🏓✨